JHTML::_('behavior.mootools') Moje miasto - Drawsko Pomorskie
Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Moje miasto - Drawsko Pomorskie

763 odslon
Email Drukuj PDF

„Moje miasto, a w nim” – taki tytuł nosiła XII edycja konkursu „Drawsko dawniej i dziś” zorganizowanego przez Gimnazjum w Drawsku Pomorskim.

W tym konkursie, jak co roku brały udział dzieci z naszego przedszkola – w kategorii konkurs plastyczny.

Prac, które wykonały dzieci było bardzo dużo, ale dwie z nich szczególnie spodobały się jury konkursowemu, były to prace Zuzanny Tutur (3 miejsce), której wychowawcą jest pani J. Kaziórd oraz Zuzanny Frutczak (wyróżnienie) – wychowawca pani G. Szczęch.

Zarówno wyróżnione, jak i wychowawcy zostali zaproszeni na uroczysty finał konkursu do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim dnia 25 marca 2011 roku, gdzie obie dziewczynki zostały nagrodzone upominkami, a wcześniej wszyscy zaproszeni mogli zobaczyć program artystyczny.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Laureaci z grupy wiekowej – przedszkole

Zdobywczyni III miejsca – Zuzia Tutur i jej praca